O MNIEDARIA

Jestem mamą Jowity. To właśnie ta mała istota zainspirowała mnie do założenia tego bloga. Doskonale wiem, czego chcę. Nie daję za wygraną. Mogę upaść kilka razy, ale wstanę, otrzepię się i będę biegła dalej przed siebie... Ponieważ:

"Nie ten, kto przegrywa jest przegranym. Przegranym jest ten, kto przegra i odpuści."

Mam mnóstwo marzeń. Nie siedzę jednak na tyłku bezczynnie i nie zastanawiam się "jak fajnie byłoby, gdyby...", tylko działam. Nawet jeśli nie spełnię wszystkiego, to i tak będę z siebie dumna, że się nie poddałam. Choć szczerze mówiąc, zakładam, że spełnię wszystko.
Mam wiele zainteresowań, więc mogłabym wymieniać i wymieniać... Głównym hobby jest jednak rękodzieło. Uwielbiam szydełko i druty. Może nie jestem mistrzem w tej dziedzinie, ale kocham to robić. Wycisza mnie to i uspokaja oraz daje dużo radości. Lubię śpiewać. Nawet bardzo lubię, jednak niestety mój wokal przypomina rozjechaną żabę na asfalcie. Dlatego oszczędzam tego wszystkim i śpiewam wtedy, gdy jestem sama w domu. Do tego jeszcze lubię pomachać bioderkami na różne strony i robić dziwne wygibasy przy lustrze, niczym gwiazda popu.

Wybacz, ale jestem tylko człowiekiem...TROCHĘ O BLOGU:
Odrobina parentingu  lifestyle'u. Ponadto znajdziesz tutaj moje przemyślenia, opinie. Tematyka głównie "ja i dziecko", choć nie zawsze. Po co mi ten blog? Za kilka, kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt lat usiądę przed pewnie już jakimś nowym, inteligentnym urządzeniem i przeczytam wszystko, co tutaj nasmarowałam. Będzie to świetna pamiątka i niesamowity wehikuł czasu, który sama zbudowałam.

Dlatego weź do ręki kubek kawy lub herbaty i rozgość się! Każdy jest tu mile widziany. Myślisz podobnie lub zupełnie całkiem inaczej? Skomentuj! Po to piszę, by poznać też Twoją opinię. Lubię dyskutować, wymieniać się poglądami. Chcę patrzeć na świat nie tylko swoimi oczami, ale także Twoimi. Może właśnie Ty uświadomisz mi, że jestem w błędzie, albo że mój punkt widzenia jest dobry...? Śmiało, chcę zobaczyć to, co widzisz Ty. Bez poznania Twojej opinii nie jest to wykonalne.


A TAK POZA TYM, to piszcie do mnie na maila. Lubię dostawać maile, czytać je i na nie odpowiadać. Jeśli interesuje Cię jakiś temat i chcesz zobaczyć to właśnie na moim blogu, to pisz! Jeśli masz jakieś uwagi, albo zwyczajnie chcesz popisać, to... również pisz! Ucieszy mnie każdy mail od mojego czytelnika.

jowiszonek@gmail.com

No i na co jeszcze czekasz?!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, gdy zostawisz po sobie ślad :)